Nově pečeme v pravidelných intervalech! Objednávky přijímáme do 20. dne v měsíci, čerstvé müsli tyčinky následovně pečeme a odesíláme od 22. dne v měsíci!

O nás

Sebranky jsou tyčinky v lecčem odlišné od těch, které znáte z běžných obchodních řetězců. Jejich příběh začal v obyčejné kuchyni, kde se jednoho dne rozhodla maminka dvou holčiček skoncovat s kupovanými tyčinkami, které stejně vždy záhadně končily v koši. Upekla si proto své první müsli pro děti sama. Pravda, její experiment byl tak nějak podivně sypký… a tyčinku nepřipomínal ani vzdáleně. Jeho chuť však předčila všechna očekávání a zaprášilo se po něm, jen co byl vytáhnutý z trouby.
Uběhl nějaký čas, müsli nabývalo čím dál více na specifické chuti a ucelenější formě a sháněly se po něm už nejen děti, ale také celý zbytek rodiny a návštěvy z širokého okolí. A tak jsme se dostali až do současnosti.

 

Jdeme proti stereotypům

Dnes jsme začínající rodinná firma s jasným cílem ukázat lidem, že tyčinka není jen unylým stereotypem, který hodíte do batohu pro případ největšího hladu, ale právě naopak! Naši müsli tyčinku si dáte za odměnu, jako zdravý a nutričně bohatý zákusek ke kávě nebo jako báječný desert třeba k vínu! Neustále si hrajeme s nejrůznějšími přísadami a vznikají tak klasické i netradiční druhy. No řekněte, nezní takový kokos s mandlemi nebo meruňka s chilli lákavě? A co teprve ty zázvorové nebo švestkové s mákem!
Všechny naše müsli tyčinky obsahují poctivé máslo a jsou mírně slazeny přírodními produkty, totiž medem od našich včel a panelou, sušenou třitovou šťávou. Mňam!

 

Když zdravě, tak se vším všudy!

Základem našich müsli tyčinek jsou VLOČKY mnoha druhů. Pečeme z těch ovesných, ale také žitných, špaldových, ječných a pohankových. Další přísadou jsou SEMÍNKA – slunečnicová, sezamová bílá i netradičně černá, lněná hnědá i zlatá, konopná a bazalková. A pozor… dýňová také čekají na svou příležitost.
SUŠENÉ OVOCE používáme přírodní, bez přídatných látek a sladidel, pokud to jen trochu jde. Jsou však druhy, kde již určené složení neovlivníme, např. u kandované pomerančové kůry.
OŘECHY máme rádi, ale dobře víme, že bychom alergiky ochudili o zážitek, proto máme Sebranky s různými druhy ořechů. V tyčinkách s goji a kávou najdete vlašské ořechy, v meruňkových para, v zázvorových lískové, v kokosových mandle. Jiné jsou zcela bez oříšků, např. višňové, brusinkové se skořicí atd...
Pořádnou novinkou je KOŘENÍ, které zatím dostalo svou šanci v podobě skořice a chilli.

Na BALENÍ jsme si dali záležet a plastu jsme řekli "NE". Sebranky prodáváme po 10 nebo 15 kusech v krabičce a šetříme životní prostředí. Pokud odoláte a nesníte všechny na posezení, vydrží vám dobré ještě min. 2 měsíce.

 

Jméno není náhodou

A na závěr: proč vlastně „Sebranky“? Vysvětlení máme dvojí. Zaprvé, bydlíme v Sebranicích. :) Zadruhé, a to je zajímavější, zkrátka „sebereme“ všechny dobré,voňavé ingredience, které spolu chuťově rezonují, smícháme je, upečeme a přivedeme na svět.
Tak zkuste ochutnat, budeme rádi. A vy ještě víc! :)

 

Dvořáková Jana s rodinou

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu